Gümrük Müşavirliği

 

1945 yılından bu yana hizmet vermekte olan Obdan Sistem Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. geçen zaman içinde ikinci ve üçüncü jenerasyonun da bu oluşuma katkılarıyla gelişerek bugünlere gelmiştir.


Şirketimiz 7’si Gümrük Müşaviri, 32’si Gümrük Müşavir Yardımcısı olmak üzere 165 çalışanıyla müşteri odaklı hizmet vermektedir. İstanbul, Bursa ve diğer Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüklerine bağlı gümrüklerde yerleşik ofislerimizde, güçlü bilgi işlem altyapımızla hızlı ve etkili hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

70 yılı aşkın bir süreyi kapsayan faaliyetlerimiz, Gümrük Müsteşarlığı nezdindeki sicil kayıtlarından da anlaşılacağı gibi herhangi bir disiplin cezası ile kesintiye uğramamıştır.

Ülkemiz gümrük politikaları paralelinde oluşan kanun‐yönetmelik ve sair mevzuat çerçevesinde iş dünyasının gelişen ekonomik ihtiyaçları doğrultusunda verimli ve rasyonel çözümler üreten bir hizmet anlayışında olmak, gelecek kuşakları mesleğe ve sektöre özendiren çalışmalar yapmak şirketimizin temel politikasıdır. 

Bu çerçevede gümrükleme hizmetlerinin ayrılmaz parçası olan, Genel Antrepo ve Lojistik ünitelerimiz kurulmuştur.Kartal’da 5,000 M2’lik kapalı, 5,000 M2’lik açık olmak üzere toplam 10,000 M2 alanı olan, elleçleme ve soğuk hava deposuna sahip gümrüklü genel antrepomuz 2000 yılında devreye sokulmuştur. Büyüme ve  stratejimiz paralelinde 2013 yılı Mayıs ayından itibaren 10,000 M2 kapalı alan, 15,000 palet depolama kapasiteli Tuzla Lojistik Merkezimiz faaliyete geçmiştir..

 

 

error: İçerik koruma altındadır!