Erenköy Gümrük Müdürlüğüne bağlı olarak 2000 yılında kurulan A tipi Genel Antrepomuz 2013 yılında Tuzla Lojistik Merkezi adı ile Tuzla Tepeören’deki 10.000 m2 lik yeni yerine taşınmış ve faaliyetlerine burada devam etmekte

DEPOLAMA & ELLEÇLEME

Depolama işlemlerine ilave olarak proje bazlı hizmetler, katma değerli elleçleme hizmetleri, soğuk hava depoları, gerçek zamanlı stok takibi ve raporlamaları ile Obdan Sistem Antrepoculuk Ve Taşımacılık Tic. A.Ş. olarak proje müşterilerimizin ihtiyaçları karşılanmaktadır.

LOJİSTİK

Lojistik hizmetinin tüm gereklerini sağlayan ve müşterilerimizin tek elden her türlü talebinin yerine getirilmesi noktasından hareketle, OBDAN SİSTEM ANTREPOCULUK ve TAŞIMACILIK A.Ş. çatısı altında Türkiye’nin her noktasına dağıtım olanağı sunulmaktadır.

Hangi çözümün iş ihtiyaçlarınıza uyduğundan emin değil misiniz?

NEDEN OBDAN SİSTEM?

1945 yılından bu yana hizmet vermekte olan Obdan Sistem Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. geçen zaman içinde ikinci ve üçüncü jenerasyonun da bu oluşuma katkılarıyla gelişerek bugünlere gelmiştir.

Misyonumuz; mal ve hizmet akışını temin eden bütünleşik çözümleri, mümkün olan en yüksek müşteri ve çalışan memnuniyetini sağlayarak, optimal hız, kalite ve maliyet dengesini gözeterek, sürdürülebilir şekilde Türkiye’de sunmaktır.

Vizyonumuz; ulaştığımız hizmet standartlarını sektör standardı haline getirmektir.

error: İçerik koruma altındadır!